Atsauksmes

Paldies par darbu. Meistari lieliski izpildīja mūsu guļamistabas skapja pasūtījumu. Dizaineris palīdzēja izvēlēties materiālu kombināciju, kas samazināja cenu, nebojājot ārējo izskatu! Esam priecīgi par kvalitātes standartiem un kārtīgo darbu.

Ieva, Rīga

"Mēs esam ļoti apmierināti ar mūsu jauno garderobi. Vēlos pateikties visiem darbiniekiem, kuri paveica labu darbu. Atsevišķs paldies Kristapam par ātro un profesionālo montāžu, kā arī uzmanību detaļām.

Ilze, Rīga

"Lēmums pasūtīt iebūvējamo skapi pie jums bija nešaubīgi pareizs. Jūs esat vairāk nekā mēbeļu ražotājs, jūs piedalījāties tajā, kā tagad izskatās mūsu guļamistaba. Tagad ir tik patīkami katru reizi tajā ieiet. Ceram, ka jūsu uzņēmums plauks un zels: tagad mēs zinam, kur griezties pēc individuālām mēbelēm."

Vita, Rīga

2 gadus atpakaļ pasūtījām virtuves iekārtu un mēbeles guļamistabai no Mūsdienu Mēbeles un joprojām esam sajusmā. Mēbeles ir kā jaunas! Tikko iekārtojām bērnu istabu un kvalitāte pēc gadiem palika tikai labāka. Tagad visus savus draugus un paziņas iesakam Mūsdienu Mēbeles. Paldies par nevainojāmu kvalitāti!

Ingrīda, Jūrmala