Par mums

par-mums

Nodibinot uzņēmumu „Mūsdienu Mēbeles”, nodarbojamies ar individuālu mēbeļu ražošanu, projektēšanu un dizainu. Mēs attīstījāmies un augām, līdz 2016.gadā paplašinājāmies un mūsu mēbeļu ražošanas iepējas paplašinājas un tagad varam realizēt visādus nestandarta risinājumus.

Mēs - „Mūsdienu Mēbeles” - esam individuālu un nestandarta iekārtu ražotāji un projektētāji, kuri turpina specializēties individuālu un netradicionālu mēbeļu ražošanā, projektēšanā un dizainā, lielu uzmanību pievēršot kvalitātei un klientam. Mēs cienām savu pasūtītāju, tai skaitā arhitektu un dizaineru, idejas un vēlmes, saglabājot precīzas domas atspoguļojumu sarežģītos mēbeļu pasūtījumos. Mūsu pieeja dizainam ir individuāla un personiska – radām to, kas klientiem un pašiem patīk. Strādājam ar katru pasūtītāju personīgi, lai palīdzētu radīt individuālu, klientam raksturīgu un neatkārtojamu interjera un mēbeļu kopumu.

Mūsu misija

Nodrošināt klienta prasības mēbeļu funkcionalitātē un ilgstošā lietošanā pielietojot klasisko mēbeļu ražošanas tehnoloģiju un augstvērtīgus izejmateriālus, saglabājot unikālo mēbeļu ražotāju tradīcijas un darba pieredzi.
ab